Akryle

Farby akrylowe wyróżnia to, że są elastyczne, odporne na warunki atmosferyczne oraz antykorozyjne. Są szybkoschnące i wykazują doskonałą przyczepność do materiałów stalowych i żeliwnych. Zazwyczaj stosuje się je przy ekonomicznych projektach, które nie wymagają udzielania wieloletnich gwarancji. Ich wodorozcieńczalne wersje polecamy wszędzie tam, gdzie opary rozpuszczalnika są niepożądane i wymagana jest niska emisja lotnych związków organicznych.

W ofercie posiadamy:

Emalie akrylowe: najlepiej nadadzą się do zdobienia wyrobów kowalstwa artystycznego, elementów dekoracyjnych wykonanych ze stali i żeliwa.  Sprawdzą się przy pokrywaniu drobnych elementów także z drewna, gipsu lub ceramiki. Produkt wodorozcieńczalny, przyjazny dla użytkownika.

Gruntoemalie akrylowe: nie wymagają uprzedniego gruntowania – można je zastosować jako samodzielną powłokę. Są szybkoschnące i ekonomiczne przy wykonywaniu drobnych prac. Mają zastosowanie zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Polecamy do projektów, przy których ważnym czynnikiem jest niska cena wymalowania.

Grunty akrylowe: jednoskładnikowe, szybkoschnące antykorozyjny grunt tworzący gładką, matową powłokę. o gruntowania stali i żeliwa w zabezpieczeniach antykorozyjnych, przedmiotów z aluminium, miedzi i ich stopów. Produkt wodorozcieńczalny, przyjazny dla użytkownika.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl