Home»Farby na ściany

Farby na ściany

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres produktów znajdujących zastosowanie na wszelkich podłożach mineralnych: ścianach wewnętrznych, elewacjach, betonie. Służymy doradztwem technicznym i pomocą w doborze odpowiedniego systemu malarskiego do danego problemu.

Systemy antygraffiti

Graffiti to współczesna zmora właścicieli nieruchomości. Nasze systemy antygraffiti pozwalają zabezpieczyć elewacje, mury, ogrodzenia i inne powierzchnie, powodując że graffiti będzie łatwe do usunięcia, a powierzchnie będą wyglądały estetycznie.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Antygraffiti”.

Farby elewacyjne

Elewacja to wizytówka każdego budynku. Farby stosowane do malowania fasad powinny charakteryzować się trwałą kolorystyką i odpornością na czynniki atmosferyczne. W swojej ofercie posiadamy różne rozwiązania, od podstawowej farby akrylowej, poprzez hydrofobową silikonową, aż do mineralnych farb grzybobójczych. Większość farb barwimy według wzornika RAL lub NCS.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Elewacje”.

Farby do wnętrz

W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, możemy zdecydować się na różne farby do ścian wewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo farby akrylowe, lateksowe, ceramiczne, ale również farby o zastosowaniach typowo dekoracyjnych, np. farbę tablicową czy farbę do stolarki. Większość farb barwimy według wzornika RAL lub NCS.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Do wnętrz”.

Lakiery

Bezbarwne lakiery to idealny sposób, aby podkreślić charakter podłoży mineralnych takich jak beton, cegły, kamień naturalny i sztuczny. Podłoże nie tylko będzie estetycznie wyglądać, ale również będzie dobrze zabezpieczone i zmywalne.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Lakiery”.

Pomieszczenia wilgotne

W pomieszczeniach, w których okresowo gromadzi się wilgoć często w narożnikach pojawiają się grzyby i pleśnie. Aby zapobiec tym problemom polecamy farby pochłaniające wilgoć oraz farby z dodatkami grzybobójczymi.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Pomieszczenia wilgotne”.

Impregnaty

Impregnaty to łatwy i ekonomiczny sposób na nadanie powierzchniom właściwości hydrofobowych. Zaimpregnowane powierzchnie odpychają wodę, dzięki czemu dłużej pozostają czyste.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Impregnaty”.

Masy szpachlowe

Masy szpachlowe to nieodłączny element każdego remontu. Łatwo i szybko można nimi wypełnić drobne ubytki i kontynuować pracę.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Masy szpachlowe”.

Grunty

Grunty do ścian wewnętrznych oraz do fasad zapewniają farbie nawierzchniowej dobrą przyczepność i trwałość. Ujednolicają chłonność podłoża, dzięki czemu zużycie farby jest niższe.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Grunty”.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl