Home»Farby na ściany»Impregnaty

Impregnaty

Impregnowanie to łatwy i tani sposób na nadanie podłożom właściwości hydrofobowych. Impregnaty zawierają w sobie silikony, dzięki czemu odpychają wodę i zabrudzenia, a powierzchnia długo pozostaje czysta. Impregnaty należy stosować na podłoża porowate, niemalowane, tak aby mogły głęboko wchłonąć. W swojej ofercie posiadamy:

  • Silimper Nano – hydrofobowy impregnat silanowo-siloksanowy oparty na nanomolekułach
  • Neodur Varnish PR – impregnat przeciwko pyleniu posadzek. Ekonomiczny sposób na zabezpieczenie posadzki narażonej na sporadyczny ruch pieszy. Ułatwi utrzymanie podłogi w czystości.
  • Impregnat do klinkieru – środek polecany do impregnacji podłoży porowatych, w szczególności: klinkieru, terakoty, tynków mineralnych i polimerowych, piaskowca, wapienia, cegieł, betonu.
  • Secco Super – impregnat o najwyższych właściwościach hydrofobowych
  • SiBruk – impregnat polecany do stosowania na kostce brukowej

Silimperu Nano, impregnatu do klinkieru, Secco Super oraz SiBruku nie należy stosować na podłoża, które chcemy w przyszłości pomalować – nie będzie to możliwe przez 3 do 6 lat!

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl