Lakiery

Powierzchnie z kamienia i betonu nadają pomieszczeniom ciekawego charakteru, jednak mogą być problematyczne w utrzymaniu. Ich powierzchnia jest porowata i chropowata, przez co zbiera brud i jest trudna do wyczyszczenia. Lakier to bardzo dobre rozwiązanie jeśli zależy nam na zachowaniu wyglądu i struktury malowanej powierzchni, a zarazem ułatwieniu sobie codziennego utrzymania powierzchni w czystości. W swojej ofercie mamy następujące rozwiązania:

  • Neodur Varnish – dwuskładnikowy, poliuretanowy lakier na bazie rozpuszczalnika, do ścian i cegły dekoracyjnej. Może być również stosowany do posadzek. Bardzo odporny na czyszczenie, może być stosowany w miejscach wymagających częstego zmywania, jak np. ściana między szafkami w kuchni. Również do użytku zewnętrznego. Dostępny w połysku i w macie.
  • Epimal LAQ – dwuskładnikowy, wodorozcieńczalny epoksydowy lakier w połysku, do zastosowań wewnętrznych. Odporny na zmywanie.
  • Lakier akrylowy do kamienia – jednoskładnikowy lakier akrylowy do powierzchni pionowych, nie narażonych na częste czyszczenie.
  • Lowilak – poliwinylowy lakier ogólnego stosowania, polecamy do drewna. Tworzy twardą, odporną powłokę. Dostępny w połysku i macie.
Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl