Home»Farby na ściany»Masy szpachlowe

Masy szpachlowe

Masy szpachlowe

Masy szpachlowe to produkty przeznaczone do wyrównywania powierzchni chropowatych, szczelin. Są łatwe w aplikacji, po nałożeniu tworzą twardą powierzchnię. Mają także doskonałą przyczepność, odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

W swojej ofercie posiadamy:

  • Akrylowa masa szpachlowa Stuccolini –  produkt przeznaczony do szpachlowania powierzchni i spękań na zewnątrz budynków i wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej, służby zdrowia, magazynowych i produkcyjnych, w tym w przemyśle spożywczym. Szczególnie polecamy konserwatorom zabytków, masa daje się łatwo kształtować podczas aplikacji.
  • Wodorozcieńczalna szpachlówka Biel-Putz – do stosowania wewnątrz pomieszczeń, do wypełniania niedużych ubytków w ścianach przed ich malowaniem.
  • Szpachlówka z mikrozbrojeniem Biel-Putz Plus – zastosowanie włókien zbrojących wpływa na podwyższenie wytrzymałości mechanicznej, zapobiega tworzeniu się rys skurczowych podczas schnięcia.
  • Uniwersalna masa szpachlowa Filler – do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na różnorodnych podłożach.

 

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl