Home»Farby na ściany»Pomieszczenia wilgotne

Pomieszczenia wilgotne

Pomieszczenia wilgotne

Farby do pomieszczeń wilgotnych do zabezpieczenia ścian i sufitów przed wilgocią, oparte na nowoczesnej technologii. Zawierają środki grzybobójcze, które przeciwdziałają rozwojowi bakterii i pleśni. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach zaparowanych, niedokładnie osuszonych, np. w zakładach gastronomicznych (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością), restauracjach, w budynkach służby zdrowia itp.

W swojej ofercie posiadamy:

  • Mineralna farba Silanit W po wyschnięciu daje bardzo dobrze kryjącą, matową powłokę o wysokiej trwałości na czynniki atmosferyczne, wytrzymującą mycie wodą pod ciśnieniem. Pozwala oddychać ścianom, może być nakładana na świeże, wilgotne tynki – utwardza się pod wpływem wilgoci.
  • Farba antykondensacyjna RO5090 tworzy powłokę, która absorbuje parę wodną, gdy w pomieszczeniu występuje nadmierna wilgoć. Powłoka oddaje wodę, w momencie gdy wilgotność w powietrzu spada. Jest szybkoschnąca i wodorozcieńczalna.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl