Farba antykondensacyjna RO5090 to wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa farba higieniczna. Oparta na nowoczesnej technologii, przeznaczona  do zabezpieczania ścian i sufitów przed wilgocią. Doskonale nadaje się do pomieszczeń okresowo zaparowanych lub takich, w których okresowo tworzy się mgła wodna. Powłoka antykondesacyjna tej farby zapobiega skraplaniu się wody. Specjalna technologia sprawia, iż powłoka absorbuje parę wodną, gdy w pomieszczeniu występuje nadmierna wilgoć. Powłoka natomiast oddaje wodę, w momencie gdy wilgotność w powietrzu spada.  Jeden litr produktu absorbuje po wysuszeniu, aż do 400 gram wody!

Nie wysyłamy tego produktu za pobraniem. Przy podsumowaniu zamówienia jest możliwość zapłaty przez PayU lub przelewem tradycyjnym.

Grzybobójcze farby antykondensacyjne

Produkt zawiera niewymywalne środki grzybobójcze, które  przeciwdziałają rozwojowi bakterii i pleśni. Tym samym powłoki RO5090  świetnie spisują się, jako zabezpieczenie przed wilgocią w restauracjach, zakładach gastronomicznych, kuchniach czy łazienkach. Farbę stosuje się na sufity i górne partie ścian, gdzie para ma tendencje do kondensacji i skraplania się.

Farba odporna na wilgoć i rozwój grzybów

  • zapobiega kapaniu skondensowanej pary wodnej
  • idealny do browarów, łazienek, kuchni i wszelkich pomieszczeń gdzie okresowo pojawia się para wodna
  • 1 litr farby po wyschnięciu absorbuje minimum 400 gram wody
  • szczególnie polecana do sufitów i górnych partii ścian np. nad kaflami
  • wodorozcieńczalna, jednoskładnikowa
  • szybkoschnąca
  • można aplikować na lekko wilgotne podłoża

Aplikacja

Zaleca się aplikację jedną, grubą warstwą natryskiem bezpowietrznym. Można również nakładać w 2-3 warstwach wałkiem, ale powłoka będzie miała delikatną strukturę skórki pomarańczowej. Zalecana grubość suchej powłoki to 200µm.