Home»Farby dachowe»Kryte papą

Kryte papą

Na dachach krytych papą najczęściej pojawiającym się problemem jest przeciekanie. Newralgiczne miejsca, takie jak łączenia i obróbki są często źle wykonane lub z biegiem czasu rozszczelniają się. Miejsce przecieku zazwyczaj trudno jest namierzyć – woda wnikając w jednym miejscu może wypływać zupełnie gdzie indziej. Idealnym rozwiązaniem na tego typu problemy jest pokrycie dachu wodoszczelną membraną. Powłokę aplikuje się w bardzo łatwy sposób – wałkiem lub pędzlem. Powstaje powierzchnia bez żadnych łączeń, która tworzy szczelną “wannę”. Powłoki te charakteryzują się nadzwyczajną elastycznością, dzięki czemu pracują razem z podłożem. W swojej ofercie posiadamy:

 • Neoroof – hybrydowa powłoka akrylowa, utwardza się pod wpływem promieniowania słonecznego dzięki czemu po utwardzeniu jest znacznie bardziej odporna na przywieranie brudu. Kolor biały jest certyfikowany w zakresie odbijania promieni słonecznych – odbija 88% promieni, znacząco obniżając temperaturę na dachu i w pomieszczeniach pod nim.
 • Neoproof PU W-40 – poliuretanowa membrana wodoszczelna, stosowana gdy wymagane są najwyższe właściwości mechaniczne i wodoszczelne.

Powłoki obu produktów można dodatkowo wzmacniać siatką Neotextile, wydłużając w ten sposób trwałość powłoki nawet do 20 lat.

 • Powłoka odbijająca słońce Neoroof
  Wybierz opcje Dowiedz się więcejSzczegóły
 • Poliuretanowa membrana Neoproof PU W-40
  Wybierz opcje Dowiedz się więcejSzczegóły
 • Dacfill HZ Membrana Dachowa

  Dacfill HZ

  1,089.78
  Wybierz opcje Dowiedz się więcejSzczegóły
 • Dacfill Membrana Dachowa

  Dacfill

  1,162.35
  Wybierz opcje Dowiedz się więcejSzczegóły