Płatki dekoracyjne do stosowania na posadzkach żywicznych poprawiają wygląd posadzki i maskują nierówności oraz niedoskonałości podłoża. Nałożenie płatków zapewnia także dodatkowy efekt antypoślizgowy. Płatki można stosować zarówno wewnątrz na posadzkach epoksydowych jak i na zewnątrz na posadzkach poliuretanowych. Idealne do zastosowania zarówno w garażach jak i piwnicach czy na tarasach. Płatki rozsypuje się na mokrą farbę, dzięki czemu przyklejają się do powłoki. Po wyschnięciu farby pozostałości płatków należy odkurzyć. Posadzkę posypaną płatkami należy dodatkowo zabezpieczyć lakierem poliuretanowym do posadzek Neodur Varnish lub szybkoschnącym lakierem polimocznikowym Neodur FT Clear.

Płatki sprzedajemy w minimalnej ilości 0,5 kg / kolor. Każdy kolor dostarczany jest w osobnym opakowaniu. Można je następnie dowolnie mieszać między sobą.

Dostępne kolory, rozmiary i opakowania:

Płatki sprzedajemy w opakowaniach 0,5kg oraz 1kg. Jeśli potrzebujesz dużo większe ilości (pod inwestycje itp) skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę indywidualną.

  • biały ~RAL9003
  • czarny ~RAL9005
  • szary ~RAL7004
  • niebieski ~RAL5015 (kolor płatków jest trochę ciemniejszy od RAL5015)
  • ceglasty ~RAL8004


Orientacyjne zużycie

Zużycie zależy od tego jaki efekt chce się uzyskać. Poniżej grafika prezentująca efekt przy dwóch różnych zużyciach. Po lewej pełny zasyp, po prawej tradycyjne zużycie.

Płatki dekoracyjne zalecamy stosować m.in. z farbami: