Home»Farba do posadzek»Epoksydowe samopoziomujące

Epoksydowe samopoziomujące

Żywice posadzkowe epoksydowe samopoziomujące

Samopoziomujące żywice epoksydowe trwale zabezpieczają powierzchnie przed działaniem czynników chemicznych i mechanicznych. Grubość warstwy, w zależności od potrzeb, to od 1 do 3mm. Swoje zastosowanie znajdą na podłożach betonowych, a także w przypadku odnawiania posadzek już pokrytych wylewkami epoksydowymi Dzięki szybkiej aplikacji stanowią doskonały zamiennik dla płytek ceramicznych. Są gładkie i łatwo zmywalne, dlatego sprawdzają się w wymagających pomieszczeniach takich jak: laboratoria, szpitale, magazyny, parkingi podziemne i wiele innych. Mogą być także stosowane w prywatnych domach czy mieszkaniach.

W swojej ofercie posiadamy:

  • Epoxol 3D do wykonywania posadzek 3D – żywica do zalewania fotografii i niewielkich przedmiotów. Pozwala stworzyć nietypowe, ciekawe posadzki. Nie zawiera rozpuszczalników, ma błyszczące wykończenie.
  • Epoxol Floor – żywica epoksydowa z atestem na kontakt z wodą pitną i żywnością, dzięki czemu może być stosowana w zakładach produkujących i przetwarzających żywność.
  • Telpox F 200 – rozpuszczalnikowa wylewka epoksydowa. Można stosować na posadzkach betonowych, ale doskonale sprawdzi się również w przypadku płyt OSB. Dostępny w szerokiej gamie kolorów z palety RAL.

Przeczytaj porady na naszym blogu:
Jak w ciągu weekendu przemalować i oddać do użytku posadzkę?
Jak dobrać system do zabezpieczenia betonowej posadzki?

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl