Firma Nobli Sp. z o.o., obecna na rynku od 2009 roku pod marką Farby Specjalistyczne, obecnie poszukuje nowych pracowników. Prowadzimy dystrybucję farb specjalistycznych oraz żywic uznanych polskich i zagranicznych producentów: Neotex SA, PPG, Pigment, Polifarb-Łódź, Rust-Oleum, Polifarb Kalisz, Carboline, Maestria, ADW. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę greckiego producenta Neotex SA. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, oprócz tego prowadzimy oddział w Warszawie. Towar dostarczamy wysyłkowo na terenie całego kraju, organizujemy również dostawy zagraniczne. Nasz asortyment budujemy w oparciu o produkty wysokiej jakości. Bardzo ważny dla nas jest dobry kontakt z klientami i zapewnienie im najlepszej obsługi technicznej i logistycznej. Prowadzimy również szkolenia dla firm wykonawczych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zgranego zespołu to zapraszamy do przesyłania CV pod adres rekrutacja@nobli.pl. Prosimy o zaznaczenie w aplikacji, którego ogłoszenia dotyczy Twoje zgłoszenie (stanowisko i miasto).

Stanowisko: obsługa klientów

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • obsługa klientów bieżących, zarówno przychodzących do biura jak i telefonicznych i mailowych
  • przygotowywanie ofert
  • współpraca przy zapewnieniu sprawnej działalności oddziału w Warszawie
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • dyscyplina oraz kultura osobista połączone z umiejętnością pracy bez dozoru,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • status studenta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • uczciwe warunki i stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenie umiejętności zawodowych poprzez szkolenia produktowe,
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nobli.pl

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • wydawanie towaru klientom,
  • kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłek,
  • przyjmowanie, sprawdzanie i rozkładanie dostaw,
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

Oferujemy:

  • przeszkolenie,
  • pracę w miłej atmosferze ze zgranym zespołem,
  • ubranie robocze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nobli.pl

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Wrocław oraz teren Dolnego Śląska

Obowiązki:

  • rozwój sprzedaży na powierzonym terenie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • koordynacja działań promocyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży chemii budowlanej lub innej branży technicznej,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • wysoka kultura osobista,
  • ambicja, upór, zaangażowanie,
  • skuteczność w działaniu, orientacja na wynik,
  • dobra organizacja pracy i zarządzania czasem,
  • łatwość obsługi komputera,
  • aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • długoletnią współpracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia podzielone na część stałą i zmienną
  • szkolenie z zakresu oferowanych produktów
  • niezbędne narzędzia pracy