Firma Nobli Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2009 roku pod marką Farby Specjalistyczne. Prowadzimy dystrybucję farb specjalistycznych oraz żywic uznanych polskich i zagranicznych producentów: Neotex SA, PPG, Pigment, Polifarb-Łódź, Rust-Oleum, Polifarb Kalisz, Carboline, Maestria, ADW. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę greckiego producenta Neotex SA. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, oprócz tego prowadzimy oddział w Warszawie. Towar dostarczamy wysyłkowo na terenie całego kraju, organizujemy również dostawy zagraniczne. Nasz asortyment budujemy w oparciu o produkty wysokiej jakości. Bardzo ważny dla nas jest dobry kontakt z klientami i zapewnienie im najlepszej obsługi technicznej i logistycznej. Prowadzimy również szkolenia dla firm wykonawczych.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego biura we Wrocławiu.

Obowiązki:

– obsługa klientów, zarówno przychodzących do biura jak i telefonicznych oraz mailowych
– przygotowywanie ofert
– utrzymywanie dobrych relacji z klientami
– pomoc przy bieżących pracach w biurze

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
– dyscyplina oraz kultura osobista połączone z umiejętnością pracy bez dozoru,
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność pracy w zespole,
– dobra organizacja pracy i zaangażowanie
– status studenta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
– uczciwe warunki i stabilność zatrudnienia,
– możliwość rozwoju oraz doskonalenie umiejętności zawodowych, poprzez szkolenia produktowe,
– pracę w miłej atmosferze,
– po pół roku pracy Multisport dofinansowany przez pracodawcę oraz udział w systemie premii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nobli.pl

CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.