Strona główna»Żywiczna posadzka na taras i balkon»Cementowe hydroizolacje pod płytki

Cementowe hydroizolacje pod płytki

Hydroizolacje cementowe to doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie do stosowania pod kafle, na podziemne części budynków czy też do zbiorników. Tworzą trwałe, elastyczne powłoki, mostkujące spękania. W swojej ofercie posiadamy następujące rozwiązania:

Neopress Crystal – penetrująca podłoże betonowe hydroizolacyjna masa cementowa. Reaguje z napotkaną wilgocią tworząc nierozpuszczalne kryształy, które wypełniają i uszczelniają pory i drobne spękania. Pozostaje reaktywna przez cały czas, w przypadku gdyby w przegrodzie pojawiła się woda w przyszłości. Może stanowić hydroizolację zbiorników stale wypełnionych wodą techniczną. Odporna na negatywne parcie wody.
Neolastik 1K – elastyczna masa hydroizolacyjna do stosowania typowo pod kafle. Produkt ma właściwości dwuskładnikowych mieszanek, dzięki zawartości sproszkowanego aktywatora. W typowych, dwuskładnikowych mieszankach składnik B jest w formie płynnej i należy go dodać osobno w odpowiedniej proporcji. Do Neolastik 1K wystarczy dodać tylko wodę, po wymieszaniu produkt jest gotowy do użycia.
Revinex – dodatek poprawiający właściwości i wodoodporność mieszanek na bazie cementu. 15% dodatek Revinexu (w stosunku do wagi cementu) pozwala zredukować dodatek wody zarobowej o 25%. Zaprawa o grubości 11mm, wykonana w proporcji 1 część cementu : 3 części piasku, z dodatkiem ~7,5l Revinexu na 50 kg cementu, została na 10 tygodni poddana działaniu ciśnienia 30 metrowego słupa wody, uzyskując w badaniu zupełną wodoszczelność.

Przejdź do góry