Kamienne dywany na taras

Kamienny dywan to nowoczesne rozwiązanie wykańczania m.in. posadzek, tarasów, balkonów, a także chodników czy podjazdów. Kamienny dywan powstaje poprzez wymieszanie wybranego kruszywa z odpowiednią żywicą. Charakteryzuje się nienasiąkliwością, odpornością na mróz, trwałością oraz oryginalnością. Rozwiązanie tego typu pozwala na tworzenie dowolnych wzorów, które są gwarancją ciekawego wyglądu. Rozwiązanie może być stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Możliwości wykorzystywania technologii są bardzo duże. System cechuje bardzo duża łatwość konserwacji oraz wygodą użytkowania. Może być stosowany jako alternatywa tradycyjnych posadzek zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu.

W naszej ofercie produktowej można znaleźć:

Neodur Polyurea – alifatyczna żywica polimocznikowa do kamiennych dywanów. W pełni odporna na promieniowanie UV, nie żółknie nawet po wielu latach.

Epoxol RM i Epoxol RM-YR – specjalna żywica epoksydowa do kamiennych dywanów. Z czasem na żywicy może zajść efekt żółknięcia.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl
Go to Top