Strona główna»Zabezpieczenia antykorozyjne»Antykorozyjne farby wysokocynkowe

Antykorozyjne farby wysokocynkowe

Produkty wysokocynkowe, czyli farby i spraye do galwanizacji, o wysokiej zawartości pyłu cynkowego. Mają działanie antykorozyjne. Nakładane na czystą stal tworzą z podłożem wiązanie katodowe doskonale chroniąc powierzchnię. Niektóre z produktów dodatkowo są odporne na działanie wysokich temperatur. Mogą być stosowane do uzupełniania powłoki cynkowej np. po spawaniu konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzą się również przy niewielkich pracach, np. do zabezpieczania barierek czy ogrodzeń.

W swojej ofercie posiadamy:

Ocynk na zimno Galva Zinc do galwanizacji na zimno, szybkoschnący. Przeznaczony do większych powierzchni, do nakładania pędzlem. Nadaje się do użycia jako farba gruntująca, jak i ostateczna warstwa.

Galva Zinc-Alu pod pędzel do aplikacji na nowe, oczyszczone, wypiaskowane lub galwanizowane powierzchnie, szybkoschnący.

Tioxokor-G3 Farba wysokocynkowa służy do profesjonalnego wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych przedmiotów stalowych i żeliwnych. Zalecany do gruntowania podłoża jako pierwsza warstwa.

Spray Galva-Zinc to grunt w sprayu o wykończeniu szary-mat, do zabezpieczania spawów.

Spray Galva-Zinc-Alu szybkoschnący podkład i farba nawierzchniowa w jednym.

Galva Expresse Szybkoschnący cynk podkład o wykończeniu szary-mat.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl
Go to Top