Strona główna»Farba na dachy

Farba na dachy

W naszej ofercie znajdą Państwo powłoki malarskie na wszystkie rodzaje pokryć dachowych. Proponowane przez nas systemy pozwalają rozwiązać różnorodne problemy pojawiające się na dachach – od najprostszego odświeżenia koloru, poprzez pełne systemy antykorozyjne, hydroizolacyjne czy też odbijające promienie słoneczne.

Prowadzimy doradztwo techniczne, pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania dla danego problemu.

Przeczytaj porady na naszym blogu: 

Polimoczniki

Innowacyjny system polimocznikowy, który można nakładać pędzlem lub wałkiem.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Polimoczniki”.

Dachy metalowe

Podstawowymi problemami pojawiającymi się na dachach metalowych jest utrata koloru, łuszczenie się starej powłoki malarskiej oraz pojawianie się ognisk korozji. Wszystko to prowadzi do powolnej degradacji pokrycia, a nawet do jego przeciekania.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Metalowe”.

Dachy kryte papą

Nasze systemy można aplikować zarówno na dachy płaskie jak i te ze spadkiem. Pokrycia papowe charakteryzują się bardzo dużą ilością łączeń oraz obróbek, które są ich słabym punktem i bardzo często przeciekają. Stosując nasze systemy nie ma konieczności zrywania i utylizowania papy. Powłoki można nakładać bezpośrednio, tworząc szczelną, bezszwową membranę. Innym, często spotykanym, problemem jest nagrzewanie się dachu i pomieszczeń pod nim podczas upałów, co również można rozwiązać w bardzo łatwy sposób pokrywając dach powłoką odbijającą promienie słoneczne.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Kryte papą”.

Stropodachy betonowe

Na stropodachy betonowe stosuje się bardzo podobne systemy, które mają za zadanie utworzyć na dachu szczelną “wannę” i zabezpieczyć beton przed penetracją wody. Powłoki te są lekkie i nie mają znaczącego wpływu na dodatkowe obciążenie dachu. Dodatkowo są odporne na zastoiny wody, które mogą się pojawiać przy intensywnych opadach.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Stropodachy betonowe”.

Dachówka

Dachówka betonowa z czasem traci kolor, staje się porowata i nasiąka wodą. Dodatkowo, ze względu na chropowatą strukturę, ma tendencje do zbierania brudu oraz porastania mchami. Dzięki zastosowaniu naszego systemu do malowania dachówki betonowej można bardzo łatwo i przy niedużym koszcie materiałów odnowić swój dach, bez konieczności wymieniania dachówki.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Dachówka”.

Systemy naprawcze

W swojej ofercie posiadamy również produkty przy pomocy, których można dokonać szybkich, doraźnych napraw, nawet w czasie deszczu.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Systemy naprawcze”.

Gruntowanie

Stosując odpowiednie preparaty gruntujące mamy pewność, że powłoka malarska będzie miała oczekiwaną trwałość, a nasza praca nie pójdzie na marne.

Aby dowiedzieć się więcej i przeglądać produkty przejdź do podkategorii “Gruntowanie”.

Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl Korzyści z kupowania w farbyspecjalistyczne.pl
Go to Top